PEYNİR'e ŞEKİL VERİYORUZ PEYNİR'e ŞEKİL VERİYORUZ PEYNİR'e ŞEKİL VERİYORUZ

YAKLAŞAN FUARLAR

Hakkımızda

 

Sektördeki faaliyetlerimiz ve hedeflerimiz hakkında

Özellikle beyaz peynir, feta peyniri, sert-yarısert peynir kalıpları üretmekteyiz. Peynir üretim sürecini çok hızlandıracak ar-ge çalışmalarını, yıllardan beri yapmaktayız. Uzun süren araştırmalarımız neticesinde, en az çalışan sayısıyla maksimum üretim kapasitesine sizi çıkaracak olan kalıp teknolojisi çalışmalarımız söz konusudur.

NESİL PLASTİK KALİTE ANLAYIŞI

Peynir kalıplama, süt sektörü, makine ve otomasyon hizmetlerinde müşteri sayımızın artması, nitelikli hizmet çabamız ile doğru orantılıdır.

 

MİSYONUMUZ

Hassas tasarımdan maksimum kalitede ürün eldesine kadar, müşterilerimizin hayalindeki işi teslim etme çabamız, misyonumuzun bel kemiğini teşkil etmektedir.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

En önemli prensibimiz, müşterilerimizin kalite beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla, sürekli ar-ge ve yeni teknolojilerin üst düzey kullanımıdır.

HİZMET KALİTEMİZ

Nesil Plastik olarak benimsemiş olduğumuz Kalite Politikası çerçevesinde; müşterilerimize; uluslararası kalite standartlarında, beklentilerinin üstünde, uygun fiyat portföyüne sahip ürünleri zamanında sunmaya özen göstermekteyiz. Bu süreçte bilimsel veri toplama ve değerlendirme sistemlerini kullanarak kontrol etmekte ve sürekli iyileştirmeler yapmaktayız.

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına ve yürürlükteki düzenlemelere gereksinim duyduğumuz tüm önlemleri, tüm üretim sürecinin tanımlanması, yükseltilmesi analizi ve ortadan kaldırılması için tehlikelerin tüm aşamaları çerçevesinde planlıyor ve uyguluyoruz. Eğitim faaliyetlerini planlamak suretiyle bu konuda tüm çalışanları bilgilendiriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK & EKOLOJİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi çerçevesindeki kirliliğin kaynağını ve sahip olduğumuz yasal zorunlulukları yerine getirmiş bulunmaktayız. Bütün Üretimlerimizde çevre kirliliği faktörünü kontrol etmekteyiz. Nesil Plastik olarak, olumsuz çevresel faktörleri tamamen ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğumuz tüm eğitim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

 1. PIKNIK TIP KALIPLAR

  Piknik Tip Peynir Kalıpları

 2. KELLE TIP PEYNIR KALIPLARI

  Kelle Tip Peynir Kalıpları

 3. BLOK TIP PEYNIR KALIPLARI

  Blok Tip Peynir Kalıpları

 4. SERT-YARISERT PEYNIRLER ICIN PIKNIK TIP KALIPLAR

  Sert-Yarısert Peynirler için Piknik Tip Kalıplar

 5. OZEL TIP PEYNIR KALIPLARI

  Özel Tip Peynir Kalıpları

 6. MAKINE TASARIM ve URETIMI

  Makina Tasarım ve Üretimi

Markalarımız

PLASKON

“PLASKON” Bir Nesil Plastik Markasıdır.

MILKROM

“MILKROM” Bir Nesil Plastik Markasıdır.

SIMBAT

“Simbat” Bir Nesil Plastik Markasıdır.

ILETIŞIM

ILETIŞIM

MANDIRANIZ İÇİN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ BİZ ÜRETİRİZ.

  Telefon
  Tel 1: +90 332 342 72 21
  Tel 2: +90 332 342 04 15 (pbx)
  Fax: +90 332 342 72 45

  NESIL PLASTIK
  Plaskon Plastikçiler Sit. Fevzi Çakmak Mah. 10454 Sok. No : 16
  Karatay / KONYA / TÜRKİYE
  Email: bilgi@nesilplastik.com.tr

  error: Content is protected !!