Hakkımızda

SEKTÖRDEKİ FAALİYETLERİMİZ VE HEDEFLERİMİZ HAKKINDA

ÖZELLİKLE BEYAZ PEYNİR, FETA PEYNİRİ, SERT-YARISERT PEYNİR KALIPLARI ÜRETMEKTEYİZ. PEYNİR ÜRETİM SÜRECİNİ ÇOK HIZLANDIRACAK AR-GE ÇALIŞMALARINI, YILLARDAN BERİ YAPMAKTAYIZ. UZUN SÜREN ARAŞTIRMALARIMIZ NETİCESİNDE, EN AZ ÇALIŞAN SAYISIYLA MAKSİMUM ÜRETİM KAPASİTESİNE SİZİ ÇIKARACAK OLAN KALIP TEKNOLOJİSİ ÇALIŞMALARIMIZ SÖZ KONUSUDUR.

DANIŞMANLIK

Üretimlerine başlamadan önce müşterilerimize sağladığımız en önemli hizmetlerin başında danışmanlık hizmetlerimiz gelmektedir. Tesis altyapısı ve üretilecek olan ürünlerin çeşitliliğine göre müşteri odaklı projelerle talep edilen ürünün üretim aşamalarını anahtar teslimi olacak şekilde tasarlayarak müşterilerimize sunuyoruz.

TASARIM

Şekillendirme isteyen süt ürünlerinin üretim aşamalarında, görsellerine göre form isteyen müşterilerimiz için, yumuşak ve sert yapıda peynirlerin istenilen sistemde kalıp tasarımlarını gerçekleştirerek, kullanımlarına sunuyoruz. Bu tasarımları oluştururken AR-GE bölümümüzde nitelikli uzman ekibimiz ile çizim programlarından faydalanmanın yanı sıra 3D yazıcıları kullanarak üretim öncesi prototip testler yapabiliyoruz.

ÜRETİM

Türk menşeli üretim yapan bir firma olarak, Türkiye’de yumuşak ve sert peynir yanısıra tereyağ ve yöresel ürünlerle ilgili plastik kalıp üretimimizin beraberinde yurtdışı uygulamalarında da ülkesel bazda genel kullanım veya yöresel kullanımlarla ilgili taleplerede ayrıca cevap vererek her türlü kalıplı sistemde üretim yapabiliyoruz.

Nesil Plastik Kalite Anlayışı

PEYNİR KALIPLAMA, SÜT SEKTÖRÜ, MAKİNE VE OTOMASYON HİZMETLERİNDE MÜŞTERİ SAYIMIZIN ARTMASI, NİTELİKLİ HİZMET ÇABAMIZ İLE DOĞRU ORANTILIDIR.

Misyonumuz

HASSAS TASARIMDAN MAKSİMUM KALİTEDE ÜRÜN ELDESİNE KADAR, MÜŞTERİLERİMİZİN HAYALİNDEKİ İŞİ TESLİM ETME ÇABAMIZ, MİSYONUMUZUN BEL KEMİĞİNİ TEŞKİL ETMEKTEDİR.

Müşteri Memnuniyeti

EN ÖNEMLİ PRENSİBİMİZ, MÜŞTERİLERİMİZİN KALİTE BEKLENTİLERİNİ EN ÜST DÜZEYDE KARŞILAMAK AMACIYLA, SÜREKLİ AR-GE VE YENİ TEKNOLOJİLERİN ÜST DÜZEY KULLANIMIDIR.

HİZMET KALİTEMİZ

Nesil Plastik olarak benimsemiş olduğumuz Kalite Politikası çerçevesinde; müşterilerimize; uluslararası kalite standartlarında, beklentilerinin üstünde, uygun fiyat portföyüne sahip ürünleri zamanında sunmaya özen göstermekteyiz. Bu süreçte bilimsel veri toplama ve değerlendirme sistemlerini kullanarak kontrol etmekte ve sürekli iyileştirmeler yapmaktayız.

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ

TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına ve yürürlükteki düzenlemelere gereksinim duyduğumuz tüm önlemleri, tüm üretim sürecinin tanımlanması, yükseltilmesi analizi ve ortadan kaldırılması için tehlikelerin tüm aşamaları çerçevesinde planlıyor ve uyguluyoruz. Eğitim faaliyetlerini planlamak suretiyle bu konuda tüm çalışanları bilgilendiriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK & EKOLOJİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi çerçevesindeki kirliliğin kaynağını ve sahip olduğumuz yasal zorunlulukları yerine getirmiş bulunmaktayız. Bütün Üretimlerimizde çevre kirliliği faktörünü kontrol etmekteyiz. Nesil Plastik olarak, olumsuz çevresel faktörleri tamamen ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğumuz tüm eğitim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

 1. PİKNİK TİP KALIPLAR

  Piknik Tip Peynir Kalıpları

 2. KELLE TİP PEYNİR KALIPLARI

  Kelle Tip Peynir Kalıpları

 3. BLOK TİP PEYNİR KALIPLARI

  Blok Tip Peynir Kalıpları

 4. SERT-YARISERT PEYNİRLER İÇİN PİKNİK TİP KALIPLAR

  Sert-Yarısert Peynirler için Piknik Tip Kalıplar

 5. ÖZEL TİP PEYNİR KALIPLARI

  Özel Tip Peynir Kalıpları

 6. MAKİNA TASARIM ve ÜRETİMİ

  Makina Tasarım ve Üretimi

Markalarımız

PLASKON

“PLASKON” bir Nesil Plastik Markasıdır.

MILKROM

“MILKROM” bir Nesil Plastik Markasıdır.

SIMBAT

“simbat” bir Nesil Plastik markasıdır.

NESIL PLASTİK WEB SİTESİ YAYINDA

22 Eylül 20140 comment

DÜNYA’DA PEYNİR ÜRETİMİ HAKKINDA KISA BİR İSTATİSTİK

Rank Country Production (1000 MT) 1 EU-27 9,790.00 2 United States 5,475.00...

22 Ağustos 20140 comment

İLETİŞİM

İLETİŞİM

MANDIRANIZ İÇİN EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ BİZ ÜRETİRİZ.

Telefon Tel 1: +90 332 342 72 21 Tel 2: +90 332 342 0 415 (pbx)
Fax: +90 332 342 72 45

NESİL PLASTİK Adres: Plaskon Plastikçiler Sit. Fevzi Çakmak Mah. 10454 Sok. No : 16 Karatay / KONYA / TÜRKİYE
email: bilgi@nesilplastik.com.tr/tr

error: Content is protected !!